Львівська політехніка розширює співпрацю з Національною компанією «Енергоатом»

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Хмельницька АЕС

17 квітня 2024 року відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки провів розширену онлайн зустріч представників філії «Відокремлений підрозділ «Хмельницька АЕС» Національної атомної електрогенеруючої компанії «Енергоатом» із завідувачами кафедр, викладачами та студентами Університету.

Філію «ВП ХАЕС» на зустрічі представили:

• начальник навчально-тренувального центру Василь Слуханський;
  • начальник відділу підготовки персоналу НТЦ Сергій Танцюра;
  • заступник начальника хімічного цеху з роботи із персоналом Руслан Шпинов;
  • начальник хімічного цеху Володимир Гудзь;
  • заступник начальника електроцеху Сергій Рудий;
  • заступник начальника цеху РП ЦТАВ Олександр Гульчук.

Зі сторони Львівської політехніки у зустрічі взяли участь завідувачі кафедр:

• теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій Михайло Семерак;
  • автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Федір Матіко;
  • електроенергетики та систем управління Михайло Сегеда;
  • електромехатроніки та комп’ютеризованих електромеханічних систем Ігор Щур;
  • хімії і технології неорганічних речовин Зеновій Знак;
  • теплогазопостачання і вентиляції Василь Желих;

а також начальниця відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом Світлана Гладун, керівник практики Олег Логуш, викладачі та студенти ІЕСК, ІБІС, ІХХТ, ІТРЕ. Загалом до зустрічі долучилися понад 60 осіб.

Представники філії «ВП ХАЕС» детально ознайомили учасників зустрічі з особливостями роботи на АЕС, умовами працевлаштування молодих фахівців та можливостями кар’єрного зростання. Також обговорювали питання проходження практики і стажування для студентів Львівської політехніки.

Завідувачі кафедр та викладачі Університету презентували учасникам зустрічі програми підготовки фахівців відповідних спеціальностей. Попередньо домовились про проходження практики та можливість організування екскурсій студентів, стажування викладачів та окреслили напрями наукової співпраці.

Зустріч пройшла в активному діалозі сторін із питань, які становили взаємний інтерес.

Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі