Кращі студенти-енергетики Університету одержують персональну стипендію від НАЕК «Енергоатом»

За матеріалами сайту Поділля News
Герб Львівської політехніки

Згідно з Положенням державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом», персональну стипендію призначають кращим студентам із міст-супутників АЕС, які успішно навчаються в профільних вищих навчальних закладах держави. Серед провідних енергетичних вузів України – Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут», Вінницький національний технічний університет, Національний університет «Львівська політехніка» та Одеський національний університет.

За підсумками 2016 року чотирнадцять студентів із міста-супутника Хмельницької АЕС за успішне навчання отримували від енергокомпанії персональну стипендію у розмірі тисячу гривень на місяць. Переважна більшість стипендіатів – студенти Київської та Львівської політехнік.