Колектив викладачів ІМІТ зробив значний благодійний внесок для покупки позашляховика для ЗСУ

Благодійний Фонд «Міцніші Разом»
Львівська політехніка

Благодійний Фонд «Міцніші Разом» та робоча частина спецпідрозділу захисників Азовсталі висловили подяку викладачам Львівської політехніки за консолідацію, спрямовану на посилення технічного забезпечення військових, а також захисту інтересів держави.

Зазначається, що значний благодійний внесок зробив колектив викладачів Інституту механічної інженерії та транспорту (ІМІТ) Національного університету «Львівська політехніка» для покупки автомобіля для ЗСУ.

«Вважаємо, що така позиція колективу є взірцем для національно-патріотичного виховання студентів, правильного формування української молоді та загалом нації! Дякуємо викладачам університету та Олексію Степановичу Ланцю за допомогу щодо збору коштів», - кажуть у благодійному фонді.