Бібліотека Хмельницького політехнічного коледжу отримала навчальну літературу Видавництва Львівської політехніки

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки
книги

28 лютого бібліотека Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» отримала відповідь на свій лист-прохання до ректора Університету Юрія Бобала. Відповідь у вигляді чудових примірників видань Видавництва Львівської політехніки, що стали втіленням безцінних знань та досвіду, результатом багаторічної наукової та викладацької діяльності колективу Університету.

Невдовзі ці книги пройдуть бібліотечно-бібліографічну обробку та будуть широко представлені на Дні інформації у читальній залі. Це дасть змогу викладачам коледжу якомога більше використовувати у своїх робочих планах матеріали кафедр Львівської політехніки, їхні розробки та підручники, чим значно покращить рівень викладання та якість навчального процесу в навчальному закладі.

книги