Кафедра СКС запрошує всіх зацікавлених на відкриту лекцію «Renesas Electronics – хто вони?»

Кафедра спеціалізованих комп’ютерних систем Львівської політехніки
Лого Renesas Electronics

Компанія Renesas Electronics та кафедра спеціалізованих комп’ютерних систем Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки запрошують усіх зацікавлених на відкриту лекцію на тему «Renesas Electronics – хто вони?», яка відбудеться 29 квітня 2024 року на V парі (14:50 – 16:10) в аудиторії 114 I навчального корпусу в рамках співпраці кафедри з роботодавцями освітньої програми «Спеціалізовані комп’ютерні системи» спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія».

Учасники зустрічі дізнаються про структуру компанії Renesas Electronics та її львівського відділення, продукти компанії, вакансії, відкриті для студентів, вимоги до інженерів та особливості професійної реалізації.

Для участі в лекції потрібно зареєструватися.