Кафедра МПА провела круглий стіл на тему соціальної відповідальності підприємців

Кафедра менеджменту персоналу та адміністрування
Фото із круглого столу

28 лютого 2024 року кафедра менеджменту персоналу та адміністрування Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки провела круглий стіл на тему «Соціальна відповідальність підприємця у суспільстві та господарській діяльності» за участю представників бізнесу, науково-педагогічних працівників та студентів кафедри МПА.

Обговорили важливість соціальної відповідальності. Дискутували про відповідальність компаній перед споживачами, працівниками, громадами та довкіллям. Дійшли висновку, що зазначений процес потребує активної участі у ньому держави, яка б мала розробити комплекс відповідних стимулів для підприємців.

Фото із круглого столу Фото із круглого столу Фото із круглого столу Фото із круглого столу