Кафедра містобудування ІАРД організувала благодійну акцію «Великодні пряники» для підтримки збору «208 років – 208 тисяч»

Кафедра містобудування Львівської політехніки
Фото з благодійної акції

У традиції передвеликодніх українських ярмарок така дрібничка, як декоровані пряники, приносила радість нашим близьким.

Кафедра містобудування Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки з ініціативи завідувачки кафедри професорки Галини Петришин організувала благодійну акцію «Великодні пряники» для підтримки збору «208 років – 208 тисяч» з нагоди 208-річчя Університету.

26 березня майстер-клас для студентів першого курсу провела викладачка кафедри містобудування Олена Білоус.

Благодійна акція має кілька етапів:

• на кафедрі МБ зібрали донати у банку на продукти для пряників (вкласти кошти й надалі можуть всі охочі);
  • викладачки кафедри напекли пряників;
  • студентки і студенти на майстер-класі розмалювали пряники, використовуючи писанкову орнаментику;
  • пряники запакували і передали для продажу в кафе головного корпусу;
  • отримані кошти переказуватимуть на рахунок збору «208 років – 208 тисяч».

Запрошуємо у кафе головного корпусу!