І технічні, і гуманітарні спеціальності: іноземні вступники поповнили лави студентів Університету

Центр китайсько-української співпраці Львівської політехніки
Ілюстрація до матеріалу

Національний університет «Львівська політехніка» приваблює іноземних студентів. Цьогоріч затребуваними були як технічні, так і гуманітарні спеціальності. Зокрема, іноземні вступники поповнили студентські лави кафедр:

• менеджменту і міжнародного підприємництва (Інститут економіки і менеджменту);
  • зовнішньоекономічної та митної діяльності (Інститут економіки і менеджменту);
  • менеджменту організацій (Інститут економіки і менеджменту);
  • інформаційних систем та мереж (Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій);
  • будівельних конструкцій та мостів (Інститут будівництва та інженерних систем).

Частку кожної зі спеціальностей ілюструє діаграма.

Зазвичай іноземні вступники надають перевагу навчанню на англомовних програмах. Така тенденція є гарною мотивацією для підвищення професійного та іміджевого рівня викладачів Університету.

Ілюстрація до матеріалу Ілюстрація до матеріалу Ілюстрація до матеріалу