Гандбольний клуб «Львівська політехніка» зіграє два домашні матчі з командою «Поділля-Університет»

Відділ маркетингу Львівської політехніки
Фрагмент афіші матчу

Протистояння у Вищій лізі жіночого чемпіонату з гандболу тривають, а це означає, що вже у п’ятницю та суботу гандбольний клуб «Львівська політехніка» зустрінеться з командою з міста Хмельницького «Поділля-Університет»:

• 5 березня, початок о 17:00;
  • 6 березня, початок об 11:00.

Епідеміологічна ситуація в нашій країні наразі дозволяє присутність глядачів під час спортивних заходів. Тож із радістю повідомляємо, що ви матимете можливість повболівати за команду наших дівчат не через екрани смартфонів. Пам’ятайте про безпечну дистанцію (через одне сидіння) та захисні маски.

Прокладайте маршрут уже зараз: Спортивний клуб «Львівська політехніка» (вул. Василя Стуса, 2).