Двоє представників Університету одержали високі державні нагороди від Президента України

Офіційне інтернет-представництво Президента України
вивіска Президент України

Відповідно до Указу Президента України № 14/2019 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю відзначено 14 мешканців Львівщини. Серед них – двоє представників Національного університету «Львівська політехніка».

Зокрема, орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджено Лозинського Ореста Юліановича, завідувача кафедри електромехатроніки та комп’ютеризованих електромеханічних систем Інституту енергетики та систем керування, доктора технічних наук, професора, заслуженого діяча науки та техніки України.

Почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України» присвоєно Базилевичу Роману Петровичу, професорові кафедри програмного забезпечення Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій, доктору технічних наук, професорові.

Указ Президента України № 14/2019