Двоє представників кафедри ХТНР стали переможцями конкурсу «Найкращий молодий вчений року»

Кафедра хімії і технології неорганічних речовин Львівської політехніки
Фото з нагородження переможців конкурсу

Асистент кафедри хімії і технології неорганічних речовин Інституту хімії та хімічних технологій Юрій Сухацький та інженер кафедри Мар’яна Шепіда стали переможцями конкурсу «Найкращий молодий вчений року» Національного університету «Львівська політехніка» за результатами 2022 року.

Юрій Сухацький здобув перемогу у номінації «Математика, фізика та хімія», Мар’яна Шепіда«Матеріалознавство».

Колектив кафедри ХТНР щиро вітає своїх колег і бажає нових творчих звершень та плідної праці задля прискорення Перемоги!

Фото з нагородження переможців конкурсу Фото з нагородження переможців конкурсу Фото з нагородження переможців конкурсу Фото з нагородження переможців конкурсу