Два викладачі ІМФН упродовж лютого працюють за програмами наукових стажувань у Республіці Польща

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Фото зі стажування

28 лютого буде завершено розпочате у жовтні 2021 року індивідуальне наукове дослідження асистента кафедри міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки, к. політ. н. Тараса Польового як учасника Вишеградської стипендіальної програми (Visegrad Scholarship Program).

Реалізація індивідуального наукового дослідження відбувається на базі кафедри міжнародних відносин і сучасної історії факультету історії та міжнародних відносин Білостоцького університету (Республіка Польща) під керівництвом доктора габілітованого, професора Євгеніуша Міроновіча.

Серед іншого, спільно із польськими колегами підготовлено й подано на конкурс колективні та індивідуальні заявки на участь у програмах міжнародної академічної мобільності.

Від 1 лютого 2022 року асистент кафедри міжнародної інформації, к. іст. н. Любомир Хахула здійснює наукові дослідження в Інституті політичних студій Польської академії наук за підтримки лабораторії імені Річарда Пайпса Інституту.

Цьогоріч Любомир Хахула став стипендіатом цієї лабораторії, що дає йому змогу працювати в Бібліотеці Річарда Пайпса (1923–2018) – відомого американського совєтолога польського походження, директора Дослідницького центру з вивчення Росії Гарвардського університету. Ознайомлення з найновішою науковою літературою, аналіз джерел з Архіву політичних партій Інституту політичних студій Польської академії наук допоможе Любомирові успішно реалізувати науковий проєкт «Українська національна меншина в Польщі: політики пам’яті після 2014 року».

Одночасно відбувається напрацювання спільних українсько-польських проєктних пропозицій для подання за актуальними програмами міжнародних досліджень.

Нагадаємо, що саме Тарас Польовий та Любомир Хахула були спікерами організованого кафедрою міжнародної інформації вебінару на тему «Стипендійні програми Центру Східних Студій Варшавського університету: досвід участі від викладачів кафедри міжнародної інформації».

Фото зі стажування Фото зі стажування Фото зі стажування Фото зі стажування Фото зі стажування