Доцентка кафедри туризму ІСТР взяла участь у презентації програми ZMINA: Rebuilding

Кафедра туризму Львівської політехніки
Фото з презентації

11 грудня доцентка кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки Мар’яна Сеньків взяла участь у презентації другої хвилі національних субгрантів програми ZMINA: Rebuilding та воркшопі з написання заявок у Львові. Захід передбачав активну участь осіб, зацікавлених у розробленні та поданні конкурсних проєктів.

Мета конкурсу – створити й продемонструвати на національному рівні культурні, мистецькі та креативні проєкти, які сприяють, просувають або стимулюють публічний дискурс про відбудову ідентичності, соціальних норм, спільнот, відносин, інфраструктури тощо.

Дедлайн подання заявок – 7 лютого 2024 року.

Запис онлайн-трансляції події можна переглянути на фейсбук-сторінці Фонду ІЗОЛЯЦІЯ.

Програму ZMINA: Rebuilding реалізує фонд ІЗОЛЯЦІЯ (Україна) у партнерстві з організацією Malý Berlín (Словаччина) і мережею культурних центрів Trans Europe Halles (Швеція) та співфінансує програма Creative Europe Європейського Союзу.

Фото з презентації Фото з презентації Фото з презентації Фото з презентації