Доцентка кафедри менеджменту персоналу та адміністрування взяла участь у зустрічі Асоціації HRD Львова

Кафедра менеджменту персоналу та адміністрування
Фото із зустрічі

Доцентка кафедри менеджменту персоналу та адміністрування Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки, гарант освітньо-професійної програми для магістрів «Менеджмент персоналу (HR-менеджмент)» Роксолана Винничук у межах роботи над удосконаленням програми взяла участь у зустрічі Асоціації HRD Львова.

Під час заходу йшлося про стан і тенденції розвитку ринку праці, труднощі, з якими стикаються працедавці в сьогоденних умовах, перенавчання та перекваліфікацію персоналу, ментальне здоровʼя працівників тощо.

За підсумками зустрічі сформовано рекомендації щодо розширення тем у дисциплінах «Управління талантами» та «Навчання і розвиток персоналу».

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі