Доцентка кафедри менеджменту організацій провела профорієнтаційну роботу в ліцеї № 93

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фото з профорієнтаційного заходу

19 квітня 2024 року доцентка кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Уляна Іванюк провела профорієнтаційну роботу в ліцеї № 93 Львівської міської ради серед учнів 9-х та 11-х класів.

Мета заходу – ознайомлення з Львівською політехнікою та можливостями подальшого навчання в Університеті. Особливу увагу було приділено Інституту економіки і менеджменту та кафедрі менеджменту організацій.

Учасники зустрічі отримали вичерпну інформацію щодо вступу та особливостей навчання, а також відповіді на свої запитання про майбутнє кар’єрного вибору.

Через форму тренінгу-гри викладачка Університету підкреслила значення розвитку як хард-, так і софт-навичок для успішної кар’єри. Школярі мали можливість вдосконалити свої софт-скіли, зокрема емоційний інтелект.

Також учнів запросили на найближчі профорієнтаційні заходи Університету.

Фото з профорієнтаційного заходу Фото з профорієнтаційного заходу