Доцент кафедри БКМ зустрівся з курсантами Львівського державного університету безпеки життєдіяльності

Кафедра будівельних конструкцій та мостів Львівської політехніки
Фото із зустрічі

З нагоди професійного свята – Дня вшанування ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони – Богдана Білінського, полковника служби цивільного захисту у відставці, доцента кафедри будівельних конструкцій та мостів Інституту будівництва та інженерних систем Львівської політехніки, запросили на зустріч із курсантами у Львівський державний університет безпеки життєдіяльності.

Богдан Омелянович ознайомив учасників заходу з історією пожежної охорони Львівщини та України, умовами вступу на навчання у Національний університет «Львівська політехніка», а також запросив курсантів на екскурсію до Інституту будівництва та інженерних систем.

Присутні ставили дуже багато запитань на різні теми, що спричинило жваву дискусію.

Особовий склад Львівського державного університету безпеки життєдіяльності після цього заходу висловив велике бажання й надалі зустрічатись із працівниками, що мають досвід практичної роботи у Державній службі України з надзвичайних ситуацій та педагогічній сфері.

Фото із зустрічі Фото із зустрічі