Доцент Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки одержав подяку Прем’єр-міністра України

За матеріалами сайту ЛОДА
Герб Львівської політехніки

Грандіозною мистецькою програмою у вівторок, 14 червня 2016 року, відзначили на Львівщині 125-ту річницю з дня народження полковника ОУН Євгена Коновальця.

Із вітальним словом до учасників урочистостей звернувся голова Львівської ОДА Олег Синютка. Зокрема, він зачитав привітання від Президента України Петра Порошенка.

Мистецьку частину вечора забезпечили виступи оркестру Національної академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного, гурту «Тріода», показ львівських дизайнерів, а також демонстрація фільму-хроніки. Також глядачі заслухали доповідь доцента Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки, кандидата історичних наук Івана Хоми та поезію Олександра Олеся у пам’ять про Євгена Коновальця.

З нагоди 125-річчя від Дня народження Євгена Коновальця відбулось вручення подяк Прем’єр-міністра України. Нагороду отримав, зокрема, доцент кафедри історії та етнокомунікацій Національного університету «Львівська політехніка» Іван Хома.