Для студентів Львівської політехніки провели тренінг «Інструменти місцевої демократії для ВПО»

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фото з тренінгу

Викладачі Національного університету «Львівська політехніка» Олексій Другов, Андрій Теребух та Марія Лущик завершили тижневий тренінг для студентів – внутрішньо переміщених осіб «Інструменти місцевої демократії».

Під час навчання учасники дізналися, що таке електронні звернення, електронні петиції, бюджети участі. Обговорили проблеми інтеграції ВПО до життя у Львівській громаді. Успішно отримані знання закріпили, подавши дві електронні петиції у Львівську міську раду щодо створення онлайн-черги для ВПО у відділах соціального захисту, а також розширення можливостей для безконтактної оплати послуг громадського транспорту через різні банківські системи (окрім АТ КБ «ПриватБанк»).

На тренінг було також запрошено працівника Львівського центру надання адміністративних послуг Сергія Авдєєнка.

В суботу тренінг завершився інтеграційною екскурсією студентів містом. Наступним етапом проєкту буде проведення тренінгу з написання проєктів місцевого розвитку, до участі у якому запрошують усіх студентів Львівської політехніки, що мають статус ВПО.

Проєкт реалізовується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу