Для першокурсників ІБІС провели відкриту лекцію за участю представника міжнародної компанії HILTI

Кафедра будівельних конструкцій та мостів Львівської політехніки
Фото з лекції

10 жовтня на кафедрі будівельних конструкцій та мостів Інституту будівництва та інженерних систем Львівської політехніки відбулася відкрита лекція за участю представника компанії HILTI Івана Ковалика на тему «Сучасні комплексні рішення анкерних пристосувань для будівництва». Ця подія була корисною саме для студентів першого курсу, які лише починають свій шлях у професію, проте вже з початку навчання хочуть отримувати більше інформації та знань із майбутнього фаху.

Під час лекції студентам було продемонстровано фізичні зразки різних типів анкерів, а також розглянуто й пояснено різні рішення для анкерних кріплень та їхній розрахунок. Доповідач поділився своїм особистим досвідом і дав студентам пораду: «Вже починайте вивчати доступні програмні комплекси для будівельників та поглиблюйте вивчення англійської мови, що дасть вам змогу краще відповідати потребам ринку».

Кафедра БКМ висловлює щиру подяку компанії HILTI за лекцію, а студентам І курсу ІБІС – за активну участь і дискусію!

Фото з лекції Фото з лекції