Десятикласники гімназії «Престиж» побували на лекції доцентки кафедри МПА Оксани Сватюк

Кафедра менеджменту персоналу та адміністрування
Фото з лекції

Учні 10 класу гімназії «Престиж», вчителька предмета «Громадянська освіта» Ольга Колодюк і заступниця директора гімназії Марія Степанова мали нагоду побувати на лекції в Національного університету «Львівська політехніка».

Лекційне заняття на тему «Економіка та підприємництво» для них провела доцентка кафедри менеджменту персоналу та адміністрування Інституту економіки і менеджменту, кандидат економічних наук, доцентка Оксана Сватюк. Спікерка навела низку прикладів із практичного власного досвіду на ПП «Автотехцентр-Червоноград».

Запрошений на заняття підприємець Євген Кондур розповів про своє навчання на спеціальності «Менеджмент», недоліки й переваги свого бізнесу та додаткове вивчення англійської мови, стажування за напрямом проєктного менеджменту. Він порекомендував учням поступати у Львівську політехніку для здобуття якісної та цікавої освіти.

Учням рекомендовано читати:

Карпюк Г.І. Основи підприємництва: Навчальний посібник для здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти.

Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції