Четвертокурсники кафедри АІП зустрілися з успішною випускницею Мартою Змислою

Кафедра адміністративного та інформаційного права
Фото із зустрічі

У рамках наукових фестин Львівської політехніки викладачі кафедри адміністративного та інформаційного права Інституту права, психології та інноваційної освіти запросили на зустріч зі студентами IV курсу успішну випускницю ІППО, адвокатку, координаторку в громадській організації «Юрфем» Марту Змислу.

Гостя розповіла студентам про власний досвід професійного становлення, який вона пройшла від секретаря судового засідання до помічника адвоката та, зрештою, адвоката. Сьогодні Марта Русланівна практикує як приватний адвокат у сфері сімейних відносин та як адвокат громадської організації, яка спеціалізується на захисті прав потерпілих від сексуального насильства.

Адвокатка запросила студентів до співпраці й дала відповіді на всі запитання, які виникли у присутніх на зустрічі.

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі