«208 років ― 208 тисяч»: львівські політехніки зібрали кошти на підтримку воїна-випускника

Центр комунікацій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Львівські політехніки за два дні до зазначеної дати, 31 березня, закрили збір на підтримку захисника ― випускника Інституту хімії та хімічних технологій Дмитра Гнатіва. Акцію «208 років ― 208 тисяч» ініціювали студенти з нагоди Дня Львівської політехніки.

Тож від 7 до 29 березня політехніки задонатили 274 300 гривень, із них 45 000 грн пожертвували учасники колективів Народного дому «Просвіта» нашого Університету.

За два роки після повномасштабного вторгнення політехніки долучалися до кількох масштабних зборів. Наші студенти, зокрема, стали переможцями у зборі «Пекельна сесія» від Благодійного фонду Сергія Притули, зібравши 778 783 грн на FPV-дрони, а під час командного збору «Збір/на політехніків», який відбувався у межах фестивалю «Осінь Політехніки», задонатили понад 2,4 млн.