XI Всеукраїнська конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин та зовнішньої політики»

Фрагмент афіші конференції

28 березня 2024 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться XI Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин та зовнішньої політики».

Організаторами проведення конференції є кафедра політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук, а також Науково-аналітичний центр політичних досліджень «Вектор».

Заплановано роботу таких секцій:

1. Теоретико-методологічні засади дослідження проблем міжнародних відносин та зовнішньої політики;
  2. Особливості та тенденції сучасних міжнародних відносин;
  3. Україна в системі міжнародних відносин.

Форма проведення – очна (аудиторія 313 IV навчального корпусу Львівської політехніки).

Для участі в конференції потрібно до 27 березня 2024 року надіслати текст доповіді в електронному вигляді на адресу оргкомітету yuliya.lemko@gmail.com.

За результатами роботи конференції заплановано публікацію збірника наукових доповідей учасників.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.