Supply Chain Day / День Логістики 2024 від кафедри маркетингу і логістики Львівської політехніки

Фрагмент заставки заходу

Supply Chain Day – в цей день у різних країнах Європи логістична спільнота проводить заходи для ознайомлення громадськості з досягненнями, поступом логістики та інноваціями.

Галузь дуже перспективна у світовому масштабі. Для України логістика та розвиток фахівців з логістики також відіграють дуже важливу роль.

Щороку й кафедра маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» організовує День Логістики. Основні теми цього року: гуманітарна, військова та цивільна логістика.

День Логістики 2024 розпочнеться 18 квітня о 10:00: в аудиторії 417 IV навчального корпусу Львівської політехніки відбудеться вебінар на тему «Логістика прифронтових територій».

Докладніше – на сторінці події у соцмережі Фейсбук.