Міжнародний семінар «Використання європейської освітньої моделі TeLSAC в проєктних технологіях та командній роботі студентів»

Заставка до семінару

Організаційний комітет запрошує студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти взяти участь у Міжнародному науково-практичному семінарі «Використання європейської освітньої моделі TeLSAC в проєктних технологіях та командній роботі студентів в умовах миру та воєнного часу», що відбудеться 14 травня 2024 року в Національному університеті «Львівська політехніка» (м. Львів, Україна).

Семінар буде організовано у змішаному режимі (залежно від військової ситуації). Робочі мови – українська, англійська, італійська.

Для участі у науково-практичному семінарі потрібно до 13 травня 2024 року заповнити реєстраційну форму учасника.

Посилання на відеоконференцію (онлайн-трансляцію) буде надіслано на електронні скриньки учасників.

Участь у науково-практичному семінарі засвідчується сертифікатом.

Докладніше – в інформаційному листі семінару.