Міжнародна науково-технічна конференція «Сучасні проблеми в радіоелектроніці, телекомунікаціях»

Заставка до конференції

22–23 травня 2024 року в Національному університеті «Львівська політехніка» буде проведено Міжнародну науково-технічну конференцію «Сучасні проблеми в радіоелектроніці, телекомунікаціях» (International conference on Advanced Trends in Radioelectronics and Telecommunications, ATRT’24), присвячену 85-річчю кафедри теоретичної радіотехніки та радіовимірювань.

Метою конференції є обмін результатами наукових досліджень та сучасною інформацією в галузі радіоелектроніки й телекомунікацій. До участі запрошують викладачів, учених, фахівців, аспірантів, студентів.

Проблематика конференції

1. Теорія сигналів та електронних кіл. Радіовимірювання. Метрологія.
  2. Моделювання в радіоелектроніці та телекомунікаціях. Проектування радіоелектронних і телекомунікаційних систем та мереж.
  3. Моделі, алгоритми, програмно-апаратні засоби інформаційно-комунікаційних та радіоелектронних пристроїв.
  4. Радіоелектронні системи. Антени, мікрохвильова техніка та електромагнітна сумісність. Авіоніка. Біомедична інженерія.
  5. Телекомунікаційні системи та мережі. Проводові та безпроводові системи, мережеві послуги, керування, експлуатація.
  6. Електроніка, фотоніка та напівпровідникова електроніка.
  7. Інформаційні системи та технології. Автоматизовані системи керування. Робототехніка.
  8. Безпека інфокомунікаційних систем.

Конференція відбуватиметься у змішаному форматі: очно в Національному університеті «Львівська політехніка» і дистанційно в режимі відеоконференції.

Крайній термін подання матеріалів – 17 травня 2024 року.

Докладніше – на сайті конференції