ІІ Міжнародна конференція молодих учених «Перспективи популяризації історичної спадщини та культурного туризму в Україні»

Заставка до конференції

Кафедра менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки запрошує взяти участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів і молодих учених «Перспективи популяризації історичної спадщини та культурного туризму в Україні: досвід європейських країн», яка відбудеться 9–10 травня 2024 року у Львові.

Конференцію організовують у межах виконання освітнього проєкту Erasmus+ Jean Monnet European experience in the promotion of heritage and cultural tourism (101085171 – EEPHCT – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH, EEPHCT).

Конференція працюватиме за такими секціями:

1. Сучасний стан та тенденції розвитку індустрії туризму в Україні та ЄС;
  2. Транскордонне співробітництво у сфері туризму в умовах євроінтеграції;
  3. Співробітництво України та ЄС в галузі культурного туризму;
  4. Європейський досвід популяризації об’єктів історико-культурної спадщини;
  5. Управління рекреаційними послугами у системі туристської індустрії;
  6. Вплив російсько-української війни на розвиток індустрії туризму.

Для участі у конференції потрібно не пізніше 30 квітня 2024 року надіслати на електронну адресу оргкомітету tourism.project.lpnu@gmail.com тези доповіді разом з інформацією про авторів.

Докладніше – інформаційному листі та на вебсторінці конференції.