Фінал хакатону Energy Youth і презентація студентських проєктів у сфері енергетики

Заставка заходу

9 травня 2024 року в Національному університеті «Львівська політехніка» в онлайн-форматі відбудеться фінал хакатону Energy Youth.

Студентські команди запрезентують креативні проєкти зі сфери відновлювальної енергетики, сталого містобудування та економіки, які слугуватимуть підґрунтям для подальшої практичної реалізації молодіжних проєктів.

Зустріч відбудеться на платформі Microsoft Teams:

• Meeting ID: 349 418 656 716
  • Passcode: o2cT7y

Початок о 13:00.

Члени команд матимуть можливість:

• розробити ідею, яка змінить майбутнє енергетики;
  • попрацювати з експертами енергетичної галузі;
  • напрацювати корисні контакти й можливості для майбутньої кар’єри;
  • отримати призи та нагороди.

Не пропустіть свій шанс стати частиною історії енергетичної інновації!

Реєстрація

Менторами хакатону будуть учасники проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей», який реалізується у Національному університеті «Львівська політехніка» (EUSTS) за підтримки програми ЄС Еразмус+ напряму Жан Моне.

З докладнішою інформацією про EUSTS можна ознайомитися на сайті проєкту в межах Порталу Львівської політехніки.