День Землі 2024 в рамках проєкту E-Marketing програми Erasmus+ у форматі світового кафе

Фрагмент афіші заходу

Щороку в другій половині квітня світова спільнота відзначає День Землі, в рамках якого відбуваються заходи, щоб спонукати людство бути більш дбайливим та уважнішим до вразливого довкілля нашої планети. З метою обговорення актуальних проблем свідомого споживання, циркулярної економіки, ресурсоефективності та кращих європейських практик їхнього розв’язання викладачі кафедри маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки організовують День Землі 2024.

Захід відбуватиметься в рамках реалізації проєкту «Поширення практик ЄС через Е-маркетинг, свідоме споживання, циркулярну економіку, ефективність використання ресурсів» (E-Marketing) напряму Jean Monnet програми Erasmus+.

Відкритий захід до Дня Землі 2024 у форматі світового кафе відбудеться 22 квітня 2024 року на платформі MS Teams. Початок о 09:00.

Докладніше – на сторінці події у соцмережі Фейсбук.

Проєкт програми заходів – у доданому файлі.

Організатори запрошують зацікавлених студентів!