вступ

Особливості вступу до ІХХТ Львівської політехніки у 2015 році

Шановні абітурієнти! Незабаром Ви складете ЗНО, й після закінчення школи перед Вами постане питання вибору подальшого навчання у вищих навчальних закладах (ВНЗ) України. Зважаючи на нову специфіку вступу до ВНЗ України у 2015 році та з метою полегшити Вам вступну кампанію повідомляємо таке.

Подання заяв для вступу до університету в електронній формі

Шановні вступники
Ви можете подати заяви на участь у конкурсному відборі на навчання до Університету в електронній формі

Подати заяву можна в 28 корпусі Львівської політехніки IV-V поверх
(вул. Митрополита Андрея, 3) Студентська бібліотека,
Інформаційно-начальний комплекс

Виконання державного замовлення Львівською політехнікою

Національний університет "Львівська політехніка" виконав державне замовлення на підготовку фахівців з вищої освіти за освітньо-кваліфікаційними рівнями "Бакалавр", "Спеціаліст", "Магістр".
Приймання оригіналів документів від абітурієнтів на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб здійснюється до 25 серпня 2012 року в дирекціях інститутів Університету (адреси, телефони)

Триває реєстрація абітурієнтів та випускників шкіл для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2015 року

5 січня 2015 року розпочато реєстрацію абітурієнтів та випускників шкіл для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні. Процес реєстрації триватиме впродовж 7 тижнів і завершиться 20 лютого 2015 року.

Нове поповнення Львівської політехніки: відповідальний секретар Приймальної комісії Олег Давидчак про підсумки вступної кампанії

Цього року першокурсниками Львівської політехніки стало понад 4500 осіб, серед них – понад 50 луганчан, донеччан і кримчан. Про нове поповнення Політехніки і вступну кампанію розмовляємо з відповідальним секретарем Приймальної комісії університету Олегом Давидчаком.

У Львівській політехніці найбільшою популярністю серед вступників користувалися комп’ютерні науки

Минулого тижня у Національному університеті «Львівська політехніка» відбулося засідання приймальної комісії. На ньому підбито перші підсумки вступної кампанії-2014, зокрема йшлося про результати зарахування абітурієнтів на державну форму навчання.

Затверджено зміни до Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2014 році

Міністерство освіти і науки України затвердило зміни до Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2014 році. Згідно з ними дату прийому заяв та документів від абітурієнтів перенесено на 11 днів. Відтак, вступна кампанія 2014 року розпочнеться 11 липня.

Зустріч абітурієнтів ІКНІ з роботодавцями

Date: 
2 Серпень 2013, 11:00 - 13:00

2 серпня 2013 року в деканаті Інституту комп'ютерних наук та інформаційних технологій (ІКНІ) V навчального корпусу (5 поверх) Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться зустріч представників ІТ-компаній з абітурієнтами ІКНІ. Початок об 11:00.

Syndicate content