Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

План засідань профспілкового комітету працівників Львівської політехніки у 2019 р.

29. 01. 2019 р.

1. Про виконання бюджету профспілкової організації за 2018 рік.
  2. Розгляд та затвердження бюджету профспілкової організації на 2019 р.
  3. Про стан проведення звірки профспілкового членства у підрозділах Університету на основі відповідних списків бухгалтерії.
  4. Затвердження планів роботи комітету та комісій профкому первинної профспілкової організації працівників Національного університету “Львівська політехніка” на 2019 рік.

20. 02. 2019 р.

1. Підведення підсумків виконання КД за 2018 рік.
  2. Формування нових пропозицій до КД та додатку до нього з умов і охорони праці.
  3. Перспективи вирішення житлових проблем працівників Університету у 2019 році.
  4. Дотримання законодавства про охорону та умови праці у всіх господарських підрозділах Університету.
  5. Про роботу пансіонату «Пролісок» в м. Трускавець в зимово-весняний  період.

27. 03. 2019р.

1. Розгляд та затвердження оновленого положення про рейтинговий список претендентів на отримання житла в 6-му гуртожитку.
  2. Перспективи вирішення житлових питань в Університеті та затвердження контрольних списків черговиків на державне і кооперативне житло.
  3. Погодження планів підготовки НОТ Університету до літнього оздоровчого сезону та вартості путівок в університетські табори відпочинку.
  4. Дотримання законодавства про працю в ІАРХ, ІХХТ, ІКНІ, ІКТА.

24. 04. 2019 р.

1. Дотримання законодавства про працю з врахуванням положень КД та додатків до нього при наданні відпусток працівникам університету.
  2. Участь структурних підрозділів профспілки освіти та науки в організації відпочинку працівників Університету, їхніх дітей та членів сімей в літній період 2019року.
  3. Про роботу пансіонату “Пролісок” в м. Трускавець в літньо-осінній період і перспективи забезпечення працівників університету та членів їх сімей санаторно-курортними путівками.
  4. Про стан організаційної роботи в профгрупах: ІЕСК, ІБІД, ІТРЕ, ІІМТ

29. 05. 2019 р.

1. . Про дотримання законодавства про працю та університетських нормативних актів щодо розподілу навчального навантаження та оплати праці викладачів.
  2. Проведення організаційних заходів для підвищення якості відпочинку та оздоровлення дітей працівників Університету і сімейного відпочинку у літній період.
  3. Стан культурно-просвітницької та фізкультурно-оздоровчої роботи в низових профспілкових організаціях.
  4. Аналіз роботи профспілкових структур із вирішення питань умов та охорони праці в підрозділах ІСТР, ІАПО та АЧ.

25. 06. 2019 р.

1. Обговорення проблем організаційної роботи профбюро структурних підрозділів з питань збереження чисельності організації та залучення нових членів у профспілкову організацію Університету.
  2. Стан виплати допомоги на оздоровлення  різним категоріям працівників та дотримання нормативів щодо розміру цієї допомоги.
  3. Аналіз результатів проходження медоглядів працівниками Університету.
  4. Передача прав профкому на літній період президії профкому.

25. 09. 2019 р.

1. Про готовність навчальних аудиторій, навчальних лабораторій та спортивної бази університету до нового навчального року.
  2. Обговорення результатів оздоровлення дітей працівників на базах університету та визначення кращих підрозділів із організації оздоровлення.
  3. Підготовка до проведення звітно-виборної конференції профспілкової організації працівників Університету.
  4. Співпраця профспілкового комітету та постійно-діючих комісій профкому із адміністративними службами у питаннях соціального захисту членів  профспілки.

23. 10. 2019р.

1. Дотримання правових норм при оформленні договорів найму з працівниками університету та участь профспілкових організацій підрозділів у вирішенні питань стимулювання працівників.
  2. Підведення підсумків роботи навчально-оздоровчих таборів у літній період. Звіти директорів баз.
  3. Про стан організаційної роботи в профспілкових підрозділах ІГДГ, ІДН, та ІНЕМ.
  4. Підготовка до святкування свята Святого Миколая.

27. 11. 2019 р.

1. Виконання заходів з підготовки навчальних корпусів та житлового фонду університету до експлуатації в зимовий період.
  2. Аналіз проведення звітно-виборних конференцій у підрозділах Університету.
  3. Про заходи профбюро підрозділів університету із збереження чисельного складу профспілкової організації та залучення нових членів.
  4. Організація зимового відпочинку працівників і членів їхніх сімей у НОТ “Політехнік-2” смт. Славське.
  5. Організаційні заходи для проведення конкурсу на кращу профгрупу університету.

18. 12. 2019 р.

1. Перевірка виконання рішень профкому, президії профкому та інших керівних органів профспілки з питань соціального захисту працівників університету.
  2. Покращення співпраці профспілкової організації працівників із адміністративними підрозділами університету, зокрема відділом кадрів, бухгалтерією, відділом охорони праці.
  3. Підведення підсумків конкурсу на кращу профспілкову групу підрозділів університету.
  4. Про стан виконання планів роботи комісій профкому за 2019 рік.
  5. Інформація про організацію роботи працівників Університету в січні - лютому 2020 року.

Оновлено 8 міс 1 тижд тому