Львівська політехніка

Зустріч студентів Львівської політехніки з представником компанії «Ericsson»: можливості стажування, роботи та спільних досліджень

R&D центр Ericsson в Україні запрошує до співпраці студентів, аспірантів та викладачів Національного університету «Львівська політехніка».

У Львові функціонує один із світових R&D центрів цього визнаного лідера в галузі телекомунікаційних технологій.  Спеціалісти працюють над глобальними задачами Ericsson, що включають:

День відкритих дверей у Коледжі телекомунікацій та комп’ютерних технологій Львівської політехніки

23 лютого 2019 року в приміщенні читальної зали Коледжу телекомунікацій та комп’ютерних технологій Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Володимира Великого,12) відбудеться День відкритих дверей. Початок о 10:00.

Програма заходу

  1. Реєстрація абітурієнтів (гостей).
  2. Надання інформації про спеціальності коледжу.
  3. Ознайомлення з Правилами прийому до коледжу у 2019 році.
  4. Проведення екскурсії для ознайомлення із матеріально-технічною базою навчального закладу.

ІІІ Всеукраїнська конференція «Проблеми з транспортними потоками і напрями їх розв’язання»

Кафедра транспортних технологій Інституту інженерної механіки та транспорту Національного університету «Львівська політехніка» з 28 до 30 березня 2019 року проводить ІІІ Всеукраїнську науково-теоретичну конференцію «Проблеми з транспортними потоками і напрями їх розв’язання», у якій запрошує взяти участь всіх, хто працює у галузі автомобільного транспорту.

Тематика конференції:

XV Міжнародна конференція «Перспективні технології і методи проектування МЕМС» (MEMSTECH 2019)

Кафедра систем автоматизованого проектування Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі у XV Міжнародній науково-технічній конференції «Перспективні технології і методи проектування МЕМС» (MEMSTECH 2019), яка відбуватиметься 22–26 травня 2019 року.

Місце проведення наукового зібрання – с. Поляна Свалявського району Закарпатської області.

Основні напрями роботи конференції

Презентація проекту МІОК «Мова моїх батьків – мова мого духу» у Львівській політехніці

З нагоди Міжнародного дня рідної мови 20 лютого 2019 року у фойє другого поверху головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться акція «Мова моїх батьків – мова мого духу». Початок о 12:00.

Організатор – Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Львівської політехніки за підтримки Світової Федерації Українських Жіночих Організацій (СФУЖО) та Народного дому «Просвіта» Університету.

У рамках акції відбудуться такі заходи.

II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Деталі машин та основи конструювання»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1313 від 28.11.2018 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Деталі машин та основи конструювання» відбудеться на базі Національного університету «Львівська політехніка»

Терміни проведення ІІ етапу Олімпіади – з 17 до 19 квітня 2019 року.

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови для студентів ЗВО, де англійська не є спеціальністю

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1313 від 28.11.2018 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» Національному університету «Львівська політехніка» доручено провести другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Англійська мова» для закладів вищої освіти України, де англійська мова не є спеціальністю.

Олімпіаду заплановано провести у два тури:

Друга Всеукраїнська інтернет-конференція «Публічне управління та адміністрування»

Кафедра теоретичної та прикладної економіки Інституту адміністрування та післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на ІІ Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Публічне управління та адміністрування: конкурентні виклики сучасності», яка відбудеться 1 квітня 2019 року.

Інформаційний семінар Програми «Leopolis for Future 2019» для аспірантів і студентів Університету

Шановні аспіранти і студенти Львівської політехніки!

Програма стажування в Польщі «Leopolis for Future 2019» оголошує конкурс на відбір учасників проекту. Зацікавленим особам необхідно подати документи у Центр міжнародної освіти Львівської політехніки (кім. 342 головного корпусу Університету) до 21 лютого 2019 року.

14 лютого в аудиторії 226 головного корпусу Львівської політехніки відбудеться інформаційний семінар за участю директора Програми «Leopolis for Future 2019» та координатора Програми з Польщі. Початок об 11:00.

Засідання круглого столу «Співвідношення психології та логіки в історико-філософському контексті»

Кафедра філософії Національного університету «Львівська політехніка» та громадська організація «Інститут філософії, логіки і соціології» запрошують 11 лютого 2019 року взяти участь у засіданні круглого столу на тему «Співвідношення психології та логіки в історико-філософському контексті», присвяченого вшануванню пам’яті засновника Львівсько-Варшавської школи Казимира Твардовського.

Місце проведення заходу – кім. 328, ІV навчальний корпус Львівської політехніки (вул. Митрополита Андрея, 5). Початок о 10:00.