Львівська політехніка

Зустріч студентів Львівської політехніки з представником компанії «Ericsson»: можливості стажування, роботи та спільних досліджень

R&D центр Ericsson в Україні запрошує до співпраці студентів, аспірантів та викладачів Національного університету «Львівська політехніка».

У Львові функціонує один із світових R&D центрів цього визнаного лідера в галузі телекомунікаційних технологій.  Спеціалісти працюють над глобальними задачами Ericsson, що включають:

День відкритих дверей у Технологічному коледжі Університету для учнів випускних класів та їхніх батьків

Технологічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» запрошує учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів та їхніх батьків на День відкритих дверей, який відбудеться 27 жовтня 2018 року. Початок об 11 годині.

Адреса коледжу: вул. Демнянська, 15, м. Львів, 79031; телефони: (032) 256-03-83, 247-76-97; e-mail: mail@tc.lviv.ua; http://tc.lviv.ua/.

Осінній денний табір для дітей «StartUp Camp» у стартап-школі Львівської політехніки

З 29 жовтня до 3 листопада 2018 року в Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» відбуватиметься «StartUp Camp» – Осінній денний табір для дітей віком 7–11 та 12–15 років.

Учасники Табору поринуть у світ інноваційних технологій, спробують себе в ролі спеціаліста з розробки стартапів, зможуть створити власного робота та дізнаються багато цікавого про космос, проведуть хімічні експерименти, здійснять подорож у світ віртуальної реальності у шкільній лабораторії.

Презентація Бізнес-академії від Філіп Морріс в Україні для студентів старших курсів Львівської політехніки

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки разом з кафедрою маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту запрошують студентів старших курсів на презентацію Бізнес-академії від Філіп Морріс в Україні, яка відбудеться 19 жовтня 2018 року в аудиторії 429 IV навчального корпусу Університету. Початок о 12:10.

ХV Міжнародна конференція «Досвід розробки і застосування САПР в мікроелектроніці» (CADSM’2019)

З 26 лютого до 2 березня 2019 року в с. Поляна-Свалява (Закарпаття) відбуватиметься ХV Міжнародна науково-технічна конференція «Досвід розробки і застосування САПР в мікроелектроніці» (The Experience of Designing and Application of Cad Systems in Microelectronics, CADSM’2019).

Організатор конференції – кафедра систем автоматизованого проектування Національного університету «Львівська політехніка».

ІІІ Координаційна зустріч та презентація Магістерської програми у рамках проекту «SmaLog»

21–25 жовтня 2018 року відповідно до робочого плану проекту «SmaLog» програми Erasmus+ KA2 в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться ІІІ Координаційна зустріч та презентація Магістерської програми.

Головні аспекти зустрічі:

День відкритих дверей у Технічному коледжі Університету для учнів шкіл та випускників закладів профтехосвіти

Технічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» запрошує учнів 9-х, 11-х класів загальноосвітніх шкіл та випускників професійно-технічних навчальних закладів на День відкритих дверей, який відбудеться 20 жовтня 2018 року. Початок о 12 годині.

Адреса коледжу: м. Львів, вул. Пимоненка, 17. Телефони для довідок: (032) 270-60-67, 270-20-59, 270-20-49.

«Наживо»: презентація чотирирічної діяльності Студентського аматорського театру «САД»

Студентський аматорський театр «САД» презентує 4 роки діяльності – «Наживо». У програмі – важливе надбання театру й велика валіза досвіду в аматорстві.

Презентація для студентів «Освітні пост-магістерські програми Коледжу Європи в Натоліні (Варшава)»

Центр міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» організовує презентацію для студентів «Освітні пост-магістерські програми Коледжу Європи в Натоліні (Варшава) для розширення можливостей працевлаштування».

Захід відбудеться 11 жовтня 2018 року в аудиторії 713 V навчального корпусу Львівської політехніки. Початок о 10:00.

XVII Міжнародна науково-технічна конференція «Вібрації в техніці та технологіях»

11–12 жовтня 2018 року у Львові відбудеться XVII Міжнародна науково-технічна конференція «Вібрації в техніці та технологіях», яку організовує кафедра механіки та автоматизації машинобудування Національного університету «Львівська політехніка».