Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки
 

Львівська політехніка

Зустріч студентів Львівської політехніки з представником компанії «Ericsson»: можливості стажування, роботи та спільних досліджень

R&D центр Ericsson в Україні запрошує до співпраці студентів, аспірантів та викладачів Національного університету «Львівська політехніка».

У Львові функціонує один із світових R&D центрів цього визнаного лідера в галузі телекомунікаційних технологій.  Спеціалісти працюють над глобальними задачами Ericsson, що включають:

Міжнародний семінар «Питання сертифікації української мови як іноземної для дітей: вивчення досвіду інших мов»

29 травня 2019 року Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» проведе Міжнародний науково-практичний семінар «Питання сертифікації української мови як іноземної для дітей: вивчення досвіду інших мов».

Це другий із серії запланованих цьогорічних заходів, присвячених проблематиці викладання та вивчення української мови як іноземної. До участі в семінарі запрошено вчителів українознавчих шкіл вихідного дня за кордоном, освітян зі Львова, фахівців з лінгводидактики.

Урочисте відкриття ювілейної ХХ Міжнародної фотовиставки «День-2018» «Фото першої шпальти»

22 травня 2019 року в головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться урочисте відкриття ХХ Міжнародної фотовиставки «День-2018». Початок о 12:00.

Міжнародний фотоконкурс газети «День» 2018 року став ювілейним. Це – 20 років живої фотоісторії, моніторинг життя країни за рік, це – 135 фотовиставок у великих і малих містах України, 809 нагороджених фотографів. Цьогорічний конкурс редакція назвала «Фото першої шпальти».

Всі охочі зможуть оглянути виставку й проголосувати за найкращий знімок до 7 червня.

Презентація книги Андрія Сови «Роман Шухевич у громадсько-політичному житті Західної України 1920–1939 рр.»

22 травня 2019 року з нагоди Дня Героїв у рамках проекту «Від книги до мети» відбудеться презентація книги Андрія Сови «Роман Шухевич у громадсько-політичному житті Західної України 1920–1939 рр.: спогади, документи, світлини».

Місце проведення заходу – авдиторія 217 головного навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка». Початок о 16:00.

День відкритих дверей в Інституті підприємництва та перспективних технологій Львівської політехніки

17 травня 2019 року Інститут підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» запрошує майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків на зустріч з адміністрацією та науково-педагогічними працівниками Інституту «Твоя професійна платформа» в контексті проведення Дня відкритих дверей.

Учасники заходу зможуть ознайомитися з особливостями вступу до Інституту у 2019 році, докладніше дізнатись про спеціальності, на які оголошено набір, структуру ІППТ, особливості навчання, дозвілля, а також про календар вступної кампанії 2019 року.

Робоча зустріч викладачів кафедри ПМВ з науковцями Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині

22–25 травня 2019 року відбудеться робоча зустріч викладачів кафедри політології та міжнародних відносин Національного університету «Львівська політехніка» з науковцями Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині (Польща) в рамках проекту «Державна політика щодо захисту прав національних меншин: досвід Вишеградської групи», який реалізується за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду та Міністерства закордонних справ Республіки Корея.

VІ Міжнародна конференція «Проблеми формування та реалізації конкурентної політики»

Кафедра теоретичної та прикладної економіки Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі у VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми формування та реалізації конкурентної політики», яка відбудеться 19–20 вересня 2019 року у Львівській політехніці.

Тематичні напрями роботи конференції:

IV Міжнародний симпозіум «Проблеми управління зовнішньоекономічною та митною діяльністю»

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності і кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка» запрошують взяти участь у роботі IV Міжнародного науково-практичного симпозіуму «Проблеми управління зовнішньоекономічною та митною діяльністю в умовах євроінтеграції», який відбудеться 15 травня 2019 року.

Місце проведення заходу – аудиторія 204 (конференц-зал) головного навчального корпусу Львівської політехніки. Початок о 10:00.

День відкритих дверей у Золочівському коледжі Львівської політехніки для учнів 9-х та 11-х класів

17 травня 2019 року в Золочівському районному Народному домі імені Ігоря Білозіра відбудеться День відкритих дверей Золочівського коледжу Національного університету «Львівська політехніка» для учнів 9-х та 11-х класів.

У коледжі можна здобути кваліфікацію молодшого спеціаліста на основі державної та контрактної форм навчання за такими спеціальностями:

Презентація міжнародної компанії Vienna Insurance Group IT Polska у Львівській політехніці

15 травня 2019 року в аудиторії 325 IV навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться презентація міжнародної компанії Vienna Insurance Group IT Polska. Початок о 14:00.

На презентації йтиметься, зокрема, про програму стажування у Варшаві для студентів Львівської політехніки.