Вступ 2019: рейтингові списки
 

Львівська політехніка

Зустріч студентів Львівської політехніки з представником компанії «Ericsson»: можливості стажування, роботи та спільних досліджень

R&D центр Ericsson в Україні запрошує до співпраці студентів, аспірантів та викладачів Національного університету «Львівська політехніка».

У Львові функціонує один із світових R&D центрів цього визнаного лідера в галузі телекомунікаційних технологій.  Спеціалісти працюють над глобальними задачами Ericsson, що включають:

Семінар «Публікаційна стратегія науковця та установи» щодо роботи з інформаційною платформою Web of Science

19 вересня 2019 року в аудиторії 210 головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться семінар «Публікаційна стратегія науковця та установи». Початок о 14:00.

На семінарі буде розглянуто особливості роботи з інформаційною платформою Web of Science, її основною колекцію найвпливовіших видань Web of Science Core Collection, процедурою відбору видань до бази даних, аналітичним інструментом Journal Citation Report, програмою для роботи з бібліографією EndNote Online та ідентифікаторами науковця ResearcherID та Orcid.

Другий Міжнародний воркшоп «Informatics & Data-Driven Medicine» (IDDM 2019)

Національний університет «Львівська політехніка», Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького та Запорізький національний технічний університет запрошують на Другий Міжнародний воркшоп «Informatics & Data-Driven Medicine» (IDDM 2019), який відбудеться у Львові 11–13 листопада 2019 року.

Тематика

Презентація Програми менторства від Клубу випускників Львівської політехніки і лекція «Резюме та співбесіда»

Презентація Програми менторства від Клубу випускників Львівської політехніки і лекція «Резюме та співбесіда»

17 вересня 2019 року в аудиторії 139 головного корпусу Університету відбудеться презентація Програми менторства від Клубу випускників Львівської політехніки.

Після презентації присутні зможуть дізнатися про те, що потрібно й чого не варто робити під час написання резюме та проходження співбесіди, від фахівців з «Приватної біржі праці» – партнерів Клубу.

Початок заходу о 16:00.

День програміста в Інституті комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки

13 вересня 2019 року в актовій залі І навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться «День програміста в Інституті комп’ютерних наук та інформаційних технологій». Початок о 12:10.

Захід відбуватиметься за підтримки компаній GlobalLogic, Sigma Software, Epam Systems, SoftServe.

Семінар «Активні громадяни» від Британської ради у Tech StartUp School Львівської політехніки

Tech StartUp School Львівської політехніки запрошує до участі в семінарі «Активні громадяни» від Британської ради, який відбудеться 3–4 жовтня 2019 року в приміщенні стартап-школи Університету (вул. Колеси, 2).

Семінар «Активних громадян» – це поєднання тренінгів для підвищення ефективності громадських організацій та обговорень перспектив розвитку громадського сектору за участю фасилітаторів Британської ради.

Презентація Програми Canada's Mitacs Globalink Research Internship у Львівській політехніці

12 вересня 2019 року в аудиторії 225 головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться презентація Програми Canada's Mitacs Globalink Research Internship.

Організатори запрошують студентів Університету дізнатися більше про цю Програму.

Вересневе засідання Ради Товариства «Просвіта» Львівської політехніки

12 вересня 2019 року в аудиторії 619В ІІ навчального корпусу Університету відбудеться засідання Ради Товариства «Просвіта» Львівської політехніки.

Порядок денний

Зустріч із главою Православної Церкви України Блаженнішим Епіфанієм «Відроджена Церква: нові виклики»

У продовження традиції спілкування з духовними лідерами України, започаткованої МІОКом, у стінах Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться актуальна та відверта розмова з Митрополитом Епіфанієм, предстоятелем Православної Церкви України. Учасниками події будуть представники студентської молоді університетів Львова, академічна спільнота Львівської політехніки, громадськість Львівщини.

Відкриття інноваційного проекту «StartUp Прорив 2.0» у Tech StartUp School Львівської політехніки

Після надзвичайно успішного минулорічного запуску проекту «StartUp Прорив», який дав поштовх багатьом стартапам та стартаперам, Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» організовує наступну масштабну подію – «StartUp Прорив 2.0».

На цьогорічному «StartUp Прориві» відбуватиметься: