Вступ 2019: рейтингові списки
 

Львівська політехніка

Зустріч студентів Львівської політехніки з представником компанії «Ericsson»: можливості стажування, роботи та спільних досліджень

R&D центр Ericsson в Україні запрошує до співпраці студентів, аспірантів та викладачів Національного університету «Львівська політехніка».

У Львові функціонує один із світових R&D центрів цього визнаного лідера в галузі телекомунікаційних технологій.  Спеціалісти працюють над глобальними задачами Ericsson, що включають:

Міжнародна конференція «Вища технічна школа у Центральній і Східній Європі: ґенеза, сучасність, перспективи»

Організаційний комітет запрошує до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Вища технічна школа у Центральній і Східній Європі: ґенеза, сучасність, перспективи», яка відбудеться 4–5 листопада 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Конференція у Львові має закласти підґрунтя для серії наукових зустрічей щодо проблем розвитку технічної освіти й науки, які би стали доброю традицією для університетів Центральної і Східної Європи з вивчення досвіду минулого та перспектив у спільному майбутньому.

Міжнародна конференція «Освіта, пам’ять, місто. Присвячується пам’яті архітектора Івана Левинського»

Інститут архітектури Львівської політехніки запрошує до участі у Міжнародній науковій конференції «Освіта, пам’ять, місто. Присвячується пам’яті архітектора Івана Левинського», яка відбудеться 27 вересня 2019 року в головному корпусі Університету.

Пріоритетні напрями

III Міжнародна конференція «Водопостачання і водовідведення: проєктування, будівництво, експлуатація, моніторинг»

Організаційний комітет запрошує взяти участь у III Міжнародній науково-технічній конференції «Водопостачання і водовідведення: проєктування, будівництво, експлуатація, моніторинг», яка відбудеться 23–25 жовтня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Ювілейна Міжнародна науково-практична конференція «Партнерство заради соціальних змін: 20 років досвіду»

Організаційний комітет запрошує на ювілейну Міжнародну науково-практичну конференцію «Партнерство заради соціальних змін: 20 років досвіду», присвячену 20-й річниці канадсько-українського проекту «Реформування соціальних служб» (1999–2003 рр.), виконаного на базі Національного університету «Львівська політехніка» за фінансової підтримки Канадської Агенції з Міжнародного Розвитку (CIDA).

Конференція відбуватиметься 24–26 жовтня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Організатори-партнери:

П’ята Міжнародна конференція «Statistical Physics: Modern Trends and Applications»

3–6 липня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться V Міжнародна конференція «Statistical Physics: Modern Trends and Applications», присвячена 110-річчю академіка Миколи Миколайовича Боголюбова.

Конференція організована спільно з Інститутом фізики конденсованих систем Національної академії наук України та Львівським національним університетом імені Івана Франка.

XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання

22–27 серпня 2019 року навчально-оздоровчий табір «Політехнік-3» Національного університету «Львівська політехніка» (с. Коблеве Березанського району Миколаївської області) відкриє свої двері для студентів та представників молоді України – учасників XIV Всеукраїнського пленеру з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді.

Організатори заходу:

Відкриття нової лабораторії програми «Інтернет Речей» у Львівській політехніці від ІТ Кластеру

У вівторок, 25 червня 2019 року, в аудиторії 611а V навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться офіційне відкриття IoT-лабораторії, фундатором якої є Львівський ІТ Кластер спільно з ІТ-компаніями.

Брифінг у Львівській політехніці з нагоди проведення засідання Міжпарламентської Ради Україна – НАТО

У понеділок, 24 червня 2019 року, у Львівській політехніці відбудеться брифінг з нагоди проведення засідання Міжпарламентської Ради Україна – НАТО. Початок о 10:00.

Місце проведення заходу – хол перед актовою залою головного навчального корпусу Університету.

Спікери:

  • Президент Парламентської Асамблеї НАТО Мадлен Мун;
  • Голова Верховної Ради України Андрій Парубій;
  • Голова делегації Верховної Ради у Парламентській асамблеї НАТО Оксана Юринець.

Міжнародна майстерня-воркшоп «Реставрація дерев’яної церкви» на базі кафедри архітектури та реставрації

З 24 червня до 6 липня 2019 року на базі кафедри архітектури та реставрації Національного університету «Львівська політехніка» відбуватиметься Міжнародна майстерня-воркшоп «Реставрація дерев’яної церкви».

Організатори: