Які кріплення потрібні в будівництві: в ІБІД відбувся семінар за участю представників компанії Rawlplug

Ірина Мартин, тижневик «Аудиторія»
на семінарі

Про це йшлося під час семінару «Rawlplug – 100 років досвіду у будівництві», що відбувся на базі двох кафедр: будівельних конструкцій та мостів і автомобільних доріг та мостів.

На семінарі йшлося про засоби кріплення Rawlplug, відомі в усій Європі. Про них говорили проектанти, будівельники. Представники будівельної компанії ознайомили присутніх зі своєю продукцією, запропонували власне бачення співпраці із українськими будівельними компаніями та ІБІД. Серед слухачів – студенти-будівельники та їхні викладачі.

– Багато об’єктів в Україні тепер потребують відновлення. Коли їх будували, то використовували далеко не ті матеріали, які застосовують нині, враховуючи потребу енергоощадності. І для цього необхідно мати якісне кріплення, – розповідає генеральний директор львівської філії Rawlplug Олег Ганиш.

Семінар організували польські спікери – технічний директор Rawlplug Мар’ян Бобер і менеджер Rawlplug-академії Марчей Божило.

на семінарі на семінарі на семінарі на семінарі