Абітурієнту: спеціальність «Музеєзнавство, пам'яткознавство»

• Освітня програма для бакалаврів: "Музейна, пам’яткоохоронна діяльність і культурний туризм"
  • Сертифікати ЗНО потрібно подати з таких предметів: українська мова, історія України, англійська мова.
  • Навчання передбачає такі напрями: 1) дослідження, зберігання об’єктів культурної спадщини; 2) здійснення проєктного менеджменту в культурній індустрії; 3) реалізацію потенціалу культурного туризму; 4) надання різноманітних екскурсійних та музейних послуг; 5) створення та впровадження стартапів у професійній сфері; 6) проєктування інноваційних експозицій та виставок; 7) здійснення маркетингу і PR у сфері культурної спадщини.

• Освітня програма для магістрів: «Управління культурною спадщиною та культурним туризмом»
  • Умови вступу: 1) для виспускників бакалаврату потрібно скласти ЗНО з анлійської мови і  вступний іспит за фахом; 2) для осіб, які вже мають дипломи магістрів або спеціалістів, єдиний вступний іспит (ЗНО) з іноземної мови складати не потрібно.
  • Навчання передбачає такі напрями: 1) здійснення проєктного менеджменту в культурній індустрії; 2) реалізацію потенціалу культурних пам’яток; 3) надання різноманітних екскурсійних та музейних послуг; 4) створення та впровадження стартапів у професійній сфері; 5) проєктування інноваційних експозицій та виставок; 6) здійснення маркетингу і PR у сфері культурної спадщини.

• Сфера працевлаштування:
  • 1) органи управління культурою і культурною спадщиною;
  • 2) міжнародні організації охорони культурної спадщини;
  • 3) турагенції та заклади, які надають екскурсійні послуги;
  • 4) музеї, галереї, виставкові зали;
  • 5) пам’яткоохоронні заклади, історико-культурні заповідники.

Студентка ІГСН Олеся Галятовська: «Припиніть просто мріяти, а втілюйте свої мрії в реальність!» https://lpnu.ua/news/olesia-galiatovska-prypynit-prosto-mriiaty

Випускниця кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини розповіла про своє навчання у магістратурі https://lpnu.ua/news/vypusknytsia-kafedry-imks-rozpovila-pro-navchannia-u-magistraturi

Оновлено 1 рік 10 місяців тому