Науково-технічна бібліотека Університету організувала наукову прогулянку «Броунівський рух по Львову»

НТБ Львівської політехніки
НТБ організувала наукову прогулянку «Броунівський рух по Львову»

Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» продовжує втілювати міжнародний проект з популяризації наукової діяльності вченого-фізика Маріана Смолюховського, який працював у Львові. 5 грудня 2018 року відбулася організована НТБ наукова прогулянка «Броунівський рух по Львову».

Бібліотека запропонувала «непопсову» та цікаву програму: гості не лише оглянули виставку плакатів, а й прогулялися біля будинку, де жив професор, і побачили роботу сучасних фізиків на практиці. Допоміг поринути у світ наукових відкриттів і вів гостей за собою працівник книгозбірні Університету Павло Сохан. Родзинкою прогулянки, безперечно, став кабінет, де працював учений.

Було також цікаве спілкування із завідувачем кафедри експериментальної фізики Франкового університету Анатолієм Волошиновським, який розповідав про те, що збереглося з часів Смолюховського, та про сучасні напрями роботи кафедри, які продовжують наукові дослідження ученого. Наочно показав явище люмінесценції, прилади та обладнання початку ХХ століття.