Десятий Інженерний Ярмарок Кар’єри від Міжнародної студентської організації BEST

Десятий Інженерний Ярмарок Кар’єри

5–6 квітня 2017 року в IV навчальному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться черговий Десятий Інженерний Ярмарок Кар’єри.

Метою заходу є надання можливості студентам стати справжніми професіоналами в одній з провідних компаній України.

Інженерний Ярмарок Кар’єри – це виставка провідних компаній, розрахована на студентів та молодих спеціалістів, які бажають зробити перший крок до своєї кар’єри. Компанії пропонують вакансії та стажування, а студенти наживо спілкуються з їхніми представниками, таким чином з’являється можливість заповнити та подати своє резюме безпосередньо в руки роботодавцю.

Організатор Інженерного Ярмарку Кар’єри – BEST (Board of European Students of Technology) або Рада студентів технічних університетів Європи – неприбуткова організація, яка представлена у 95 осередках 33 країн світу. З 1989 року BEST забезпечує обмін знаннями та співробітництво між студентами, компаніями та університетами на теренах Європи.