Політехніки відвідали Львівську загальноосвітню школу I–III ступенів № 50 імені Антона Макаренка

Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації
Фото із зустрічі

У рамках проєкту «Дні Політехніки в школі» викладачі Національного університету «Львівська політехніка» відвідали Львівську загальноосвітню школу I–III ступенів № 50 імені Антона Макаренка.

Теплий діалог учнів та працівників Університету під час уроків відповідав одному з ключових гасел цієї школи – «Гармонійне поєднання інтелекту і почуттів». Діти мали нагоду ознайомитись із навчальними дисциплінами у незвичній для них формі. Зокрема, дізнались, як можна застосовувати отримані на уроках навички у повсякденному житті, під час майбутньої професійної реалізації та в процесі пізнання навколишнього світу.

Додатково для учнів було проведено тренінг «Компетенції майбутнього», основна мета якого – допомога у правильному виборі майбутнього фаху.

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі