Команда Проєктного офісу провела онлайн-зустріч із працівниками кафедри соціології та соціальної роботи

Проєктний офіс Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-зустрічі

16 лютого команда Проєктного офісу Національного університету «Львівська політехніка» провела онлайн-зустріч із працівниками кафедри соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук.

Обговорили досвід проєктної діяльності співробітників структурного підрозділу та виділили низку тематичних пріоритетів у підготовці наступних проєктів, зокрема соціальну інклюзію та інклюзію в освіті.

Працівники кафедри поділилися досвідом подання міжнародних проєктних пропозицій: Оксана Макух (МФ «Відродження»), Володимир Проскура (CDS), Віктор Савка (Міжнародний Вишеградський фонд), Тетяна Шаповалова (проєкт «Україна – Норвегія»).