Львівська політехніка планує побудувати навчально-науковий інноваційний парк SID city

За матеріалами порталу «Твоє місто»
Фрагмент візуалізації проєкту

Як нещодавно повідомляли, Міністерство освіти і науки України оприлюднило для громадського обговорення державний інвестиційний проєкт «Будівництво корпусу номер 39 навчально-наукового та інноваційного парку SID city Національного університету «Львівська політехніка» на вул. Академіка Колесси, 2, у Львові».

На базі цього корпусу хочуть створити Глобальний інноваційний центр Східної Європи. Його концепція – об’єднати можливості для створення інноваційних, наукових та бізнес-проєктів.

Новий корпус на вул. Академіка Колесси, 2, матиме попередньо 5 поверхів, тут запроєктовані й навчально-наукові аудиторії, і студентський хостел.

На першому поверсі планують розташувати біолабораторії, заклади громадського харчування, концеренц-зал та офісні приміщення. На другому – аудиторії, видавництво, готель та дитячу зону. На третьому поверсі планують розмістити, крім аудиторій та офісів, ще й спортивний зал.

На четвертому – аудиторії та студентський хостел. На п’ятому поверсі передбачені аудиторії та вертикальні сади. Також у центрі планують облаштувати паркінг на 77 місць.

Центр створять на базі Бізнес-інноваційного центру Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка», який започаткували у 2017 році. Створення такого центру, вважають у Міністерстві, дасть змогу залучити висококваліфікованих фахівців та вчених, здатних проводити дослідження у сфері інновацій.