Зустріч «Просвіта в Аргентині: шлях тривалістю в століття» за участю віце-президента СКУ Юрія Данилишина

фото з архіву

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою і Товариство «Просвіта» імені Т.Г. Шевченка Львівської політехніки запрошують 4 грудня 2018 року на зустріч «Просвіта в Аргентині: шлях тривалістю в століття» за участю Юрія Данилишина (Аргентина).

Місце проведення заходу – аудиторія 226 головного корпусу Львівської політехніки. Початок о 14:00.

• Що знаємо про п’ять поколінь українців Південної Америки?
  • Чи справді в Південній Америці проживає 1 000 000 осіб українського походження?
  • Хто такі українці Аргентини і як їм вдалося збудувати Україну на аргентинській землі?
  • Товариство «Просвіта» в Аргентині – 100 років тому і сьогодні?

Про це та інше можна буде дізнатися на зустрічі з унікальною людиною, представником п’ятого покоління українців в Аргентині Юрієм Данилишиним, віце-президентом Світового Конґресу Українців, головою Українського культурного товариства «Просвіта» в Аргентині.

Учасниками зустрічі стануть студенти, представники освітніх, культурно-просвітницьких організацій, громадськість.

Вхід вільний.

Докладніше – у прес-анонсі