Студенток ІЕСК запрошують взяти участь в онлайн-хакатоні «Як зацікавити дівчат енергетикою»

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності»
Банер онлайн-хакатону «Як зацікавити дівчат енергетикою»

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» запрошує студенток взяти участь в онлайн-хакатоні «Як зацікавити дівчат енергетикою», який відбудеться 24–26 лютого 2021 року.

Онлайн-хакатон має на меті розробити командні проєкти на тему заохочення дівчаток до енергетичних спеціальностей, підвищити рівень знань дівчат про гендерну рівність та навчити їх дизайн-мисленню.

Упродовж трьох днів хакатону відбудуться:

• майстер-класи з гендерної рівності та дизайн-мислення;
  • знайомство з жінками, які побудували кар’єру в енергетиці;
  • розробка групових проєктів щодо залучення дівчат в енергетику;
  • менторський супровід команд;
  • сесії з кар’єрних консультацій тощо.

В хакатоні зможуть взяти участь дівчата віком від 16 до 24 років, які хочуть пов’язати своє життя з енергетикою. Обов’язковою умовою участі є присутність учасниць впродовж усього часу проведення заходу.

Для участі необхідно до 15 лютого включно заповнити реєстраційну форму та описати свою мотивацію.

Докладніше – в інформаційному повідомленні

Приєднані файли