V Всеукраїнська науково-технічна конференція у царині метрології «Technical Using of Measurement – 2019»

діаграма зростання і спаду

Організаційний комітет запрошує до участі у V Всеукраїнській науково-технічній конференції у царині метрології «Technical Using of Measurement – 2019», яка відбуватиметься 29 січня – 2 лютого 2019 року в смт. Славське Львівської області.

Метою конференції є науковий інформаційний обмін в галузі метрології та залучення талановитої молоді до науково-дослідницької роботи.

Напрями роботи конференції

1. Теорія й практика вимірювань та випробувань.
  2. Застосування інформаційно-вимірювальних технологій у промисловості.
  3. Методи та засоби контролю та діагностування.
  4. Метрологічне забезпечення вимірювань та випробувань.
  5. Кваліметрія.
  6. Автоматика та прилади.

До участі у конференції запрошують молодих українських та закордонних науковців у галузі метрології, аспірантів і магістрів технічних університетів України та Європи

Під час конференції заплановано проведення школи-семінару, де відбудуться виступи з доповідями провідних науковців у галузі метрології.

Крайній термін подання заявок і тез – 15 січня 2019 року.