Захист прав та свобод громадян України: в Інституті права та психології відбулася міжнародна науково-практична конференція

Кафедра кримінального права і процесу
Герб Львівської політехніки

25 жовтня 2018 року на кафедрі кримінального права і процесу Навчально-наукового інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Наукове забезпечення захисту прав та свобод громадян України в умовах інтеграції в Європейський простір».

У роботі науково-практичної конференції взяли участь працівники кафедри кримінального права і процесу Навчально-наукового інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка», науково-педагогічні працівники Інституту та інших закладів вищої освіти України (Києва, Львова, Луцька, Запоріжжя, Хмельницького та Івано-Франківська) і Польщі, Франції, Словаччини, державних установ, практикуючих юристів та експертів-аналітиків, аспірантів, здобувачів ступеня вищої освіти «магістр», студентів ІІ - IV курсів закладів вищої освіти України, які цікавляться проблемами захисту прав та свобод людини та громадянина.

Конференція відбулася на високому науковому та організаційному рівнях. Обрана тематика науково-практичної конференції послугувала підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики. У зв’язку з актуальністю піднятих питань за результатами конференції було опубліковано збірку матеріалів тез та доповідей учасників.