Хмельницькі політехніки зустрілися з учасниками Революції гідності та захисниками Донецького аеропорту

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки
учасники зустрічі «Вогні Соборності з’єднають Україну»

У Хмельницькому політехнічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка» відбулась цікава зустріч під загальною назвою «Вогні Соборності з’єднають Україну». До читальної зали для відвертої розмови зі студентами навчального закладу прийшли люди, об’єднані великою любов’ю до України, вірою в її майбутнє та наділені здатністю до самопожертви.

Ведуча заходу, викладач вищої математики Людмила Студницька, поділилася власними спогадами про Євромайдан, про те, що спонукало її розриватись між викладанням та регулярними поїздками на вихідних до Києва, про хмельницький майдан та участь у ньому студентів коледжу.

Сергій Дорош тоді був ровесником присутніх у залі студентів. Події Революції гідності стали переломними в його біографії. Будучи ще зовсім молодим, Сергій пройшов найскладніші випробування Майдану, був тричі поранений, довго лікувався. Сьогодні він продовжує здобувати вищу освіту, займається волонтерством, на зустрічах із молоддю переконує у необхідності змін насамперед у своєму відношенні до несправедливості, корупції, безвідповідальності.

На зустріч зі студентами прийшли й учасники АТО, добровольці, захисники Донецького аеропорту Євген Нитка та Богдан Бондар. Присутні були вражені тим, що гості добре знають історію свого роду, пам’ятають слова та настанови своїх дідів, проводять історичні паралелі та бачать загрози для своїх дітей. І саме для убезпечення найрідніших, зокрема й незнайомих діток, що присилають на фронт свої листівки-обереги, ці мужні чоловіки стали на захист своєї Батьківщини.

Не з чуток про події Революції гідності та війни на Сході знає ще один гість політехніків – Андрій Ковпак. Інтелектуал, що має за плечима дві вищі освіти, волонтер, що неодноразово був на Євромайдані і на східному фронті, політик, якому деражнянці довірили очолити міську раду, він є великим оптимістом у тому, що українці зможуть подолати сьогоднішні негаразди й побудують сильну, незалежну, процвітаючу державу.

Завершуючи зустріч, заступник директора Хмельницького політехнічного коледжу Людмила Багас подякувала гостям за їхню особисту мужність, стійкість і рішучість, громадянську позицію та любов до України. Вона зазначила, що подібні зустрічі виховують патріотів, формують національну свідомість та людську гідність. ЇЇ слова гучними оплесками підтримали й присутні у залі студенти.