Інститут інженерної механіки та транспорту Львівської політехніки налагоджує співпрацю з ПрАТ «Єврокар»

Кафедра ЕРАТ Львівської політехніки
прилад

На першому засіданні Львівського автомобільного кластеру зроблено ще один крок для відновлення співпраці між працедавцями та освітянами.

Приватне акціонерне товариство «Єврокар» у рамках договору про співпрацю з Львівською політехнікою та з метою підвищення якості навчального процесу віднайшло можливість виділити для кафедри експлуатації та ремонту автомобільної техніки Інституту інженерної механіки та транспорту новий двигун Skoda 1,6 – 75kW бензин (BFQ 000012).

Це перший етап налагодження співпраці з ПрАТ «Єврокар», і львівські політехніки щиро вдячні своїм партнерам, а також проректору з науково-педагогічної роботи Університету Романові Коржу.