Програма «Leopolis for Future» оголошує конкурсний відбір серед студентів Львівської політехніки

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Програма «Leopolis for Future»

Програма «Leopolis for Future» оголошує конкурсний відбір серед студентів Національного університету «Львівська політехніка» для проходження оплачуваного професійного стажування в липні 2019 року на відомих фірмах та установах Польщі.

Метою стажування є набуття студентами практичного досвіду у розв’язання організаційних, правових і соціальних проблем у сфері бізнес-операцій та самоврядування на прикладі кращих практик.

Вимоги до кандидатів:

• бути студентом Львівської політехніки;
  • володіти англійською мовою не нижче рівня В2 або польською мовою не нижче рівня B1.

Для участі у конкурсі студентам потрібно до 21 лютого 2019 року (включно) подати до Центру міжнародної освіти Університету (головний корпус, аудиторія 342) необхідні документи англійською мовою.