У Технічному коледжі Університету відбулася регіональна нарада-семінар керівників ЗВО І–ІІ рівнів акредитації

Технічний коледж Львівської політехніки
нарада-семінар

22 лютого 2019 року в Технічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка» відбулася регіональна нарада-семінар щодо обговорення узгодженого проекту Закону України «Про фахову передвищу освіту».

На зустрічі були присутні, зокрема, генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України Олег Шаров, перший проректор Національного університету «Львівська політехніка» Володимир Павлиш, проректор з науково-педагогічної роботи Львівської політехніки Роман Корж, а також директори, заступники директорів закладів вищої освіти І–ІІ рівнів акредитації, ректори та проректори університетів і академій, до структури яких входять технікуми та коледжі.

Під час наради-семінару обговорювали питання про місце коледжів у системі освіти, про правові механізми підготовки фахівців середньої ланки. Після завершення обговорення Олег Шаров відповідав на численні запитання, які цікавили присутніх у залі.

нарада-семінар нарада-семінар