На базі відпочинку «Політехнік-4» завершилося навчання у зимовому англомовному таборі для викладачів Університету

Кафедра ЗМД Львівської політехніки
англомовна школа

18–23 лютого 2019 року в селі Зозулі Золочівського району на базі відпочинку «Політехнік-4» відбулась чергова англомовна школа, організована кафедрою іноземних мов Львівської політехніки за участю волонтерів Корпусу миру США.

Навчання мало насичену програму щодо поглиблення знань з англійської мови та розвитку педагогічної майстерності.

Одержані комунікативні навики англійської мови та знання щодо вдосконалення навчального процесу через використання інтерактивних методик будуть впроваджені викладачами Університету під час підготовки англомовних профільних дисциплін.

Фото зі сторінки кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва у соцмережі Фейсбук

англомовна школа англомовна школа англомовна школа англомовна школа