У Музеї визвольної боротьби вшанували загиблих учасників АТО, серед них – працівника Львівської політехніки

За матеріалами сайту ЛОДА
в Музеї визвольної боротьби

28 лютого 2019 року в Музеї визвольної боротьби вшанували пам’ять 43 загиблих та померлих учасників АТО, народжених у лютому. Участь у заході взяли родини Героїв АТО, друзі та представники влади.

Спогадами про свого колегу, учасника АТО Анатолія Штанька поділився старший викладач Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка» Андрій Скопюк.

– Анатолій Штанько був дуже скромною людиною, чесно виконував свою роботу і, коли виникла потреба захищати державу, мовчки пішов у військомат. Тривалий час про те, що Анатолій пішов до війська, не знали і ми, його колеги. Він був прекрасним архітектором, як і його батько. Після року на Сході й отриманого поранення приїхав, ще рік викладав, а потім не стерпів і знову поїхав, – розповів Андрій Скопюк.

У межах заходу присутні поіменно згадали кожного учасника АТО, народженого у лютому, а також виконали Гімн України та патріотичні пісні.