Університет – співорганізатор конференції «Впровадження Закону України «Про ринок електричної енергії»

За матеріалами сайту ЛОДА
вишки

12–15 березня 2019 року відбуватиметься науково-практична конференція «Впровадження Закону України «Про ринок електричної енергії».

Конференцію проводять Науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України, Львівська регіональна НТСЕУ (упорядник) разом із Міненерговугілля України, Національною енергетичною компанією «Укренерго», Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Національним університетом «Львівська політехніка», Вінницьким національним технічним університетом.

Місце проведення заходу – смт. Славське Львівської області, пансіонат «Славський», вул. Устияновича, 35.